Vítejte

PRO VAŠÍ  KRÁSU

Kavitace – bezbolestná liposukce. Kavitace naší kvalifikovanou terapeutkou Vám zajistí okamžitou redukci tuku  kavitačním přístrojem Sculptor.

Radiofrekvence – vyhlazení vrásek. Radiofrekvenční ošetření je neinvazivní bezpečná a bezbolestná metoda. Pomocí radiofrekvenčních vln lze zpevnit pokožku, vyhladit vrásky a sjednotit tón pleti.Vyhlazení stryjí. Odstranění podbradku.

LED fototerapie -  je moderní vysoce efektivní metoda kosmetické péče s rychlým a příznivým účinkem na pokožku a především oddalujícím projevem jejího stárnutí.

Kosmetické Služby -  v našem studiu Desire, provádíme kosmetické služby všeho druhu. Používáme pouze osvědčenou profesionální kosmetiku od českého výrobce For Life & Madaga, která je stavěna na francouzských základech. Náš profesionální personál je připraven splnit Vaše přání.

Pedikúra a manikúra - v našem studiu Desire Vám nabízíme služby v oblasti péče o ruce a nohy

Přípravky Ramissio - nabízíme 100% přírodní přípravky Ramissio.  Více nformací naleznete na těchto webových stránkách:  http://hlachova.ramissio.com

PRO VAŠE ZDRAVÍ

Rolletic  - je masážní rekondiční stroj s konstantní rychlostí otáček, umožňující efektivně využívat stimulační účinek masáže. Mechanická masáž uvolňuje svalové napětí, zlepšuje prokrvení lokálně i celkově, ovlivňuje příznivě metabolizmus tukové tkáně a látkové přeměny v oblasti kůže, podkoží a svalů.  Čímž se účinně již po několika procedurách zbavujete celulitidy a zplošťujete tukové buňky.

Lymfoven – lymfodrenáž -  Lymfatická, detoxikační masáž přístrojem Pneuven. Odstraňuje otoky, zlepšuje fyzickou kondici, pomáhá při popáleninách, zlepšuje metabolismus, napomáhá proti celulitidě. Ideálně po aplikaci Rolleticu, v takovém případě jsou výsledky viditelné již po 6 procedůrách.  Lymfatické masáže se doporučují při snižování hmotnosti a formování postavy.

Lymfoven + skořicový zábal  - Skořicový zábal je příjemná metoda využívaná při redukci váhy a tvarování postavy.
Masérské služby - v našem studiu Desire provádíme masérské služby.
 
ZLATÁ TEČKA

Závěrem se o Vaše dokonalé a rovnoměrné opálení  zaručeně postarají naše solária

Ergoline
Soltron
Tanzi Vertikal.

Jsme připraveni plnit Vaše přání a těšíme se na Vaši návštěvu. Váš tým Studia péče o tělo - Desire.

Tags: sluzby