Kavitace

Kavitace – bezbolestná liposukce

Kavitace naší kvalifikovanou terapeutkou Vám zajistí okamžitou redukci tuku našimi kavitačními přístroji Sculptor a Luna. Rádi Vám poradíme, jak redukovat či formovat Vaši postavu co možná nejefektivněji a trvale bez Jojo efektu.
Naše kavitační přístroje mají jako jediné v Českých Budějovicích kanadsko-americkou technologii, kde se na rozdíl od podobných ultrazvukových přístrojů při ošetření kavitací používají nižší frekvence ultrazvukového vlnění. Umíme kombinovat kavitační ošetření s radiofrekvencí, záleží na konkrétní partii klienta/ky.

Kavitace je neinvazivní metoda hubnutí  k modelaci těla a nahrazuje chirurgické liposukce. Nežádoucí celulitida a nadbytečný tuk se dá redukovat pomocí kavitačního přístroje Sculptor, Luna (americká technologie).

Kavitační hubnutí je neinvazivní bezbolestná liposukce, umožňující odbourávání tuku v problémových partiích –  pas, břicho, boky, nohy,  zadeček, hýždě, vnitřní a vnější strana stehen, stehna, kolena, ruce, paže, podbradek.

Kavitace je efektivní, bezpečné a bezbolestné hubnutí pro ženy i muže, při nichž se výrazně redukuje celulitida. Součástí kavitace by měla být i lymfatická masáž – lymfodrenáž (ruční nebo přístrojová).

Jak kavitace funguje?

Díky koncentrované energii kavitace se rozloží tuk na glycerol a mastné kyseliny. Rozbíjejí se membrány tukových buněk a tuk se po kavitaci mění na tekutý a odchází přirozenou cestou z těla ven. Nejlepšího účinku dosáhnou lidé, kteří následně změní stravovací návyky a zvýší pohybovou aktivitu.
Výhody kavitace

Kombinace kavitace s lymfodrenáží jsou nejúčinější bezbolestnou metodou rychlého a bezpečného hubnutí bez skalpelu a následné léčby. Výhodou kavitace je okamžitý úbytek několika centimetrů u kavitované partie těla.

Naše kavitační přístroje mají jako jediné v Brně americkou technologii s výbornými parametry, kde se na rozdíl od podobných ultrazvukových přístrojů při ošetření kavitací používají nižší frekvence ultrazvukového vlnění.

Klient ošetřený našimi kavitačními přístroji má po celou dobu kavitace příjemný a relaxační pocit bez fyzické spolupráce s terapeutem.

Průběh kavitace

Před ošetřením kavitací doporučujeme:
3 – 5 dnů zvýšený pitný režim

Lymfatická masáž

Kavitace a průběh jejího ošetření:

Vstupní konzultace
Vážení a měření klienta
Kavitace ošetřené partie – 45 min.dle stavu kůže kombinace s radiofrekvencí
Doporučená lymfodrenáž – 45 min         

Po ošetření kavitací:

Měření kavitované partie
Konzultace s odborným terapeutem o výživě a pohybu
Zdravý životní styl bez Jojo efektu

Kontraindikace

Antibiotika, kortikoidy, epilepsie, zánět žil v akutní fázi, onemocnění srdce, ledvin a jater, nestabilizovaný stav štítné žlázy, otevřené poranění kůže a chronický zánět tlustého střeva. Dále nedoporučujeme nastávajícím a kojícím maminkám, lidem s kovovým implantátem v těle.

Přijďte k nám

Kavitace naší kvalifikovanou terapeutkou Vám zajistí okamžité zhubnutí a tím i úbytek tuku našimi kavitačními přístroji Sculptor a Luna. Rádi Vám poradíme, jak redukovat či formovat Vaši postavu co možná nejefektivněji a trvale bez Jojo efektu.

Naše kavitační přístroje jsou certifikované a pro kavitace zcela bezpečné.

Tags: sluzby, kavitace

Naše adresa

Štítného 58/1
370 01 České Budějovice

Kontaktujte nás

Tel,: +420 723 066 295
Tel,: +420 777 197 209
Email: info@studio-desire.cz

Otevírací doba

Pondělí - Pátek: 09:00 - 18:00 hod.
Sobota a neděle: zavřeno